Ha valaki megkérdezné, miért vesznek össze általában a testvérek, valószínűleg azt mondanánk, hogy amíg kicsik, biztos egy játék miatt, az utolsó palacsintáért, vagy mert az egyik mindig piszkálja a másikat. Amikor felnőnek, meg azért, mert nem tartják a határokat. Beleszólnak egymás életébe, folyamatosan bírálják egymást. De ami végképp összeveszejti őket, az…